Posiadamy w swojej ofercie KOMINKI GAZOWE czołowych producentów w europie.

Posiadamy niezbędne kwalifikacje i uprawnienia do montażu oraz eksploatacji tych urządzeń. Specjalizujemy się w montażu urządzeń, adaptacji kominów i wykonaniu zabudowy kominków gazowych.

Poniżej przedstawiamy krótki opis dwóch wiodących producentów kominków gazowych ale w ofercie mamy też innych producentów.

MASZ PYTANIA ZADZWOŃ   Tomasz Warchoł tel 501758762 ; Marcin Duniewski Tel 501363769

 

Marka Kratki.pl

Kominki gazowe z kolekcji LEO ograniczają do minimum liczbę obowiązków, które towarzyszą obsłudze tradycyjnych kominków opalanych drewnem. Dużym ułatwieniem jest sam proces ich rozpalania. System uruchamia się za pomocą dotykowego pilota radiowego z wbudowanym termostatem.

Wystarczy jedno kliknięcie, by uzyskać płomień i cieszyć się przyjemnym ciepłem bez oczekiwania na rozniecenie ognia. Co więcej, istnieje możliwość zdalnej regulacji wysokości płomienia. W zapomnienie odchodzą więc kwestie związane między innymi ze składowaniem opału czy dokładaniem do kominka.

Kominki gazowe LEO bez konieczności czyszczenia będą gotowe do użycia w każdej chwili. Posiadają funkcję programowania temperatury dobowej nawet z siedmiodniowym wyprzedzeniem, co pozwala osiągnąć przyjemne ciepło w pomieszczeniu jeszcze przed powrotem z pracy, siłowni czy dłuższego wyjazdu.

Kominki z serii LEO wyróżnia nowoczesny, elegancki design o horyzontalnej i realistycznej wizji ognia. Dołączone do zestawu kamienie ozdobne, po ułożeniu w palenisku stanowić będą efektowny detal. System przeznaczony jest do zabudowy, dzięki czemu całe wnętrze będzie spójne i estetyczne, a najwyższa jakość wykonania poszczególnych elementów zapewni trwałość inwestycji.

Do wyboru mamy aż cztery wersje przeszkleń, co pozwoli dopasować kominek do aranżacji wnętrza. Kominki dostępne są również w wersji z szybą typu TRUEVIEW, która zapewnia niczym niezakłócony widok na ogień bez niepożądanych refleksów. W przypadku kominków z kolekcji LEO styl idzie w zgodnej parze z ekologią – paliwo gazowe określane jest mianem ekologicznego opału, który emituje minimalne ilości zanieczyszczeń. Wszystkie produkty z tej linii mają certyfikat CE, który gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, ochronę zdrowia i środowiska.

Warto pamiętać, że instalacja kominków gazowych firmy Kratki.pl nie wymaga posiadania tradycyjnego komina. Jego montaż możliwy jest dzięki systemowi przewodów koncentrycznych, które wystarczy wyprowadzić przewodem poza ścianę budynku lub na jego dach.

Kominki LEO można zasilać wykorzystując jedno z dwóch źródeł gazu – ziemny lub LPG. Dodatkową zaletą tych produktów jest wbudowany system zasilający – dzięki niemu urządzenie nie wymaga zewnętrznego źródła zasilania i może pracować nawet przy braku prądu. Kominki gazowe zróżnicowane są pod względem wielkości i wizji ognia na jedną dwie lub 3 strony. Cena od 8000 zł. brutto

MARKA  DRU

DRU jest czołowym europejskim producentem współczesnych kominków gazowych. DRU jest firmą o dumnej, 260 letniej historii ze wspaniałą reputację. DRU wyróżnia charakterystyczny design, innowacje techniczne i bardzo duża gama produktów pod względem wymiarów.

Wkład kominkowy na gaz posiada elektronikę Honeywell, z funkcją Eco Wave (do 50% oszczędności zużycia gazu). Sterowanie kominka możliwe jest za pomocą pilota, tabletu oraz współgra z systemem domu inteligentnego. Kominek pracuje w systemie zamkniętym i powinien być podłączony do kominka za pomocą rury koncentrycznej. DRU to marka w Rodzinie Spartherm.

 
 
Powered by Phoca Gallery